Kalkulator zleceń 2022

Kalkulator zlecen nowy lad

Jak liczyć wynagrodzenie z tytułu mowy zlecenia od lipca 2022 r?

Nowy Ład 2.0 przynosi kolejne rewolucje w temacie obliczania wynagrodzeń zleceniobiorców. Nowe przepisy obowiązują już od lipca 2022. Jak liczyć teraz wynagrodzenie? Zaktualizowaliśmy nasz kalkulator. Śmiało korzystaj!

W sklepie dostępne są obie wersje kalkulatora, ale zachęcamy oczywiście do zakupu najnowszego. Wystarczy, że klikniesz w poniższy link: Kalkulator umowy zlecenia od lipca 2022

 

Potrzebujesz poprzedniej wersji kalkulatora? Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej:

 

Szukasz prostego sposobu na obliczenie wynagrodzenia zleceniobiorcy zgodnie z Nowym Ładem?

Nawet jeżeli Twój program kadrowo-płacowy jest dostosowany do nowych wymogów – wybór kilku kryteriów, sprawdzanie jak zmieniają się potrącenia, są nieraz czasochłonne i często mało czytelne.

Czy nie łatwiej byłoby zobaczyć to wszystko w prostej tabeli Excela?

Kalkulator zlecen w pliku Excel
Tak wygląda kalkulator zleceń w Excelu.

Kiedy przyda mi się kalkulator zleceń 2022?

Jeżeli pracujesz w księgowości, czy dziale kadr i chcesz szybko sprawdzić, jak zmieni się wynagrodzenie z tytułu umowy zlecenia przy zmianie różnych kryteriów, ten kalkulator z pewnością będzie pomocny. Dzięki niemu łatwo pokażesz zleceniobiorcy jakie są możliwości – w ciągu kilku minut obliczysz różne wersje wynagrodzenia. Szybko i przejrzyście.

Jeżeli jesteś zleceniobiorcą i chcesz przeliczyć swoje wynagrodzenie, żeby samemu zobaczyć ile dostaniesz na konto w tym miesiącu – zrobisz to z pomocą kalkulatora.

W internecie są dostępne darmowe kalkulatory, więc dlaczego mam za niego płacić?

Oczywiście, jeżeli te dostępne w sieci kalkulatory są dla Ciebie wygodne – korzystaj z tych darmowych.

My też przetestowaliśmy kilka z nich i uznaliśmy jednak, że to nie dla nas. Dlaczego?

Kalkulatory dostępne w internecie z reguły pozwalają na obliczenie wynagrodzenia w jednym miesiącu. Nasz kalkulator zleceń pozwala uzupełnić wartości dla całego roku.

Jeżeli po kilku dniach chcesz sprawdzić wynagrodzenie wpisane w kalkulatorach internetowych – musisz dane uzupełnić ponownie. To niepotrzebna strata czasu. A czas dzisiaj jest na wagę złota. Szczególnie w księgowości i kadrach w nowym ładzie…

Kalkulator w Excelu pobierasz na swój dysk. Wprowadzasz dane, zapisujesz i wracasz do nich kiedy tylko chcesz. Możesz skopiować kalkulator dla każdego zleceniobiorcy osobno, zmieniać kryteria, porównywać uzyskane wartości. To bardzo duża oszczędność czasu.

W dostępnych w internecie kalkulatorach wybierasz warunki na samym początku wypełniania danych – np. jakim ubezpieczeniom ma podlegać
zleceniobiorca, itp. A przecież te kryteria mogą się zmieniać w trakcie roku! W kalkulatorze zleceń w Excelu możesz zmienić kryteria w dowolnym miesiącu, wiele razy w ciągu roku.

Wszystko możesz wydrukować w postaci przejrzystej tabeli.

Sprawdź, czy nasz kalkulator zleceń to rozwiązanie dla Ciebie

Kliknij w poniższy link i zapoznaj się ze szczegółami produktu: Kalkulator zleceń 2022

Znajdziesz we wpisie

Kategorie

Tagi